Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pasaulē lielākais un populārākais video straumēšanas serviss ”Youtube” apbalvojis kārtējo mājaslapas lietotāju. Šoreiz tas gods ticis ārkārtīgi populārās dziesmas “Gangnam Style” autoram “PSY”, kurš sasniedzis 10 miljonu kanāla abonentu skaitu.

“Youtube” jau ilgu laiku piešķir balvas īpaši populāriem pakalpojuma lietotājiem. Apbalvojumi, kas nosaukti par “Play” pogām, tiek iedalīti trīs kateogrijās, idejiski veidojot goda pjedestālu. Sudraba pogu saņem visi “Youtube” lietotāji, kas ieguvuši 100 tūkstošus abonentus. Zelta poga tiek tiem, kuriem ir viens miljons abonentu, bet augstākais apbalvojums jeb dimanta poga – pienākas 10 miljonu abonentu kanāla uzturētājam.

“PSY” nesen sasniedza 10 miljonu slieksni un ieguva balvu savā īpašumā. Viņš gan nav pirmais cilvēks “Youtube”, kurš to paveicis, jo vismaz 10 miljoni abonenti ir, piemēram, arī tādiem kanāliem kā “Jenna Marbles”, “Ryan Higa” un “Fine Brothers”.

“PSY” savukārt var lepoties ar visu laiku skatītākā video godu, ko nopelnījis lipīgais meldiņš “Gangnam Style”. Jāpiebilst, ka pēdējās divas “PSY” dziesmas “I Luv It” un “New Face” kopumā savākušas vairāk nekā 60 miljonus skatījumu.

Kādas iespējas dod abonentu skaits “Youtube”?

Izmantotie resursi: http://mashable.com

Saistītās tēmas: apbalvojumsyoutube

Izsaki savu viedokli