Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Samsung Galaxy S8 ir viens no šī brīža karstākajiem telefonu modeļiem. Tam ir mūsdienīgs dizains, vairākas vēl nebijušas iespējas, un tas, visdrīzāk, kļūs par vienu no labākajiem tālruņiem 2017. gadā.

Galaxy S8 ir paredzētas piecas krāsu variācijas, taču būs iespējams iegādāties vēl sešus mazliet citādākus modeļus. Lielbritānijas uzņēmums Truly Exquisite sagatavojis trīs dažādas Galaxy S8 luksusa klases versijas. Iespējams iegādāties S8 un S8 Plus ar iestrādātiem 24 karātu zelta, 24 karātu platīna vai 18 karātu rozā zelta elementiem.

Truly Exquisite pārveido telefonus par luksusa ierīcēm, abiem telefoniem piešķirot cenu no 2700 līdz 2900 eiro. Telefons gan nav vienīgā lieta, kas ietilpst komplektā. Truly Exquisite dāvina arī bezvadu uzlādes stendu, Gear VR virtuālās realitātes brilles un vēl dažus sīkumus.

Telefonā nav nekādu labāku specifikāciju par standarta modeļiem un vienīgā lieta, kas to padara dārgu, ir dārgmetālu esamība tajos. Luksusa Samsung ierīcei ir 64 GB atmiņa, un to var pasūtīt jebkurā pasaules malā, arī Latvijā. Tāpat telefons atbalsta visus pasaules mobilos tīklus.

 

Izmantotie resursi: http://www.digitaltrends.com/

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli