Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bieži vien ziņojam par dažādām baumām tehnoloģiju pasaulē. Dažas no tām iežīmē gaidāmo ierīču apveidus un tehnisko specifikāciju, bet dažas beigās izrādās tādas iedomas vien. Šoreiz visnotaļ ambiciozas baumas parādījušās vietnē Weibo, tās sola, ka nākamais ZTE flagmanis varēs lepoties ar vēl neredzētu kameras izšķirtspēju.

Šoreiz gan noplūdusī informācija ir visnotaļ optimistiska. Izteiktie minējumi, ka Nubia X6 viedtālrunis tiks apgādāts ar 75 MP kameru šķiet vairāk nekā neticami. Turklāt šoreiz par apstiprinājumu it kā lielajai izšķirtspējai kalpo noplūdis attēls, kas uzņemts ar tā kameru. 75 MP kamera spējusi izveidot 11520×6480 pikseļu attēlu, turklāt tā izmērs ir tikai 4 MB. Protams, arī attēla kvalitāte ir visnotaļ zema.

nubia x6 leak photo w

Citas specifikācijas detaļas gan liekas stipri ticamākas – stereo skaļruņi, metāla korpuss, optiskā attēlu stabilizācijas opcija un šauras displeja rāmja malas.

Pirms laika vēstījām, ka Ķīnas Oppo, kam ik pa laikam tīk pārsteigt tehnoloģiju pasauli ar kādu inovāciju, it kā gatavo viedtālruni ar 50 MP kameru. Dotajā brīdī gan absolūtais rekordists ir Nokia Lumia 1020, kas var lepoties ar 41 MP kameru.

Tiesa, šī informācija raisa jautājumu: cik tad lielas izšķirtspējas kamera ir nepieciešama viedtālrunī? It īpaši ņemot vērā, ka izšķirtspēja nosaka tikai daļu no uzņemto attēlu kvalitātes.

zte nubia x6

Saistītās tēmas: baumasZTE

Izsaki savu viedokli