Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Lielai daļai cilvēku, visticamāk, jau metas slikta dūša, lasot un klausoties par Samsung jaunā viedtālruņa izpaustajām īpašībām. Papildus tālruņa attēliem internetā parādījies astoņu sekunžu garš video, kur Galaxy S8 tālrunis pirmo reizi redzams darbībā.

Jau iepriekš paziņojām, ka tālrunis tiks prezentēts 29. martā, kā arī noskaidrojās, ka Galaxy S8 Plus būs milzīgs ekrāns.  Nesen parādījās informācija arī par abu viedtālruņu cenām un krāsu variācijām. Tā, protams, bija interesanta informācija, tomēr daudz vairāk cilvēkiem interesē, kāds tad telefons būs darbībā.

Youtube lietotāja Slashleaks klipā daudz kas nav redzams. Vien moments, kad tālrunim tiek atbloķēts ekrāns, kā arī brīdis, kad tas tiek apgriezts otrādi. Nekāda aizraujošā informācija šajā klipā nav atklāta, taču beidzot ir pierādījums, ka tālrunis patiešām darbojas.

Praktiski viss, kas saistīts ar Galaxy S8 ir jau zināms – kā tehniskie parametri, tā arī dizains. Ir ļoti maz lietu, ar ko Samsung pārsteigs, prezentējot Galaxy S8 un S8 Plus telefonus.

Saistītās tēmas: Galaxy S8samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli