Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par jauno “Apple” viedtelefonu “iPhone 6S” ir liela interese un visticamāk arī šogad pirmajā pārdošanas nedēļā pieprasījums pārsniegs piedāvājumu, liecina “Tele2” sākotnējie pārdošanas rezultāti. “Tele2 Bizness” korporatīvie klienti “iPhone 6S” saņēma jau vakar, savukārt no šodienas, 7. oktobra, tas ir pieejams tirdzniecībā arī privātpersonām – gan “Tele2”, gan citu operatoru klientiem.

Visā pasaulē cilvēki vēlas būt pirmie, kuri iegādājušies jaunākos “iPhone” modeļus, un tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad esam parūpējušies, ka Latvijā “Tele2” klienti ir pirmie, kas lieto jaunos “Apple” viedtelefonus,” saka Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.

iPhone6s-4Color-RedFish-PR-PRINT

Esam izjutuši lielu interesi gan no uzņēmumu, gan iedzīvotāju puses par jauno “iPhone” iegādes iespējām vēl pirms to nonākšanas pārdošanā. Augsts klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc laicīgi vienojāmies ar vienu no vadošajiem Eiropas telefonu distributoriem par “Apple” viedtelefonu piegādi. Klienti novērtē iespēju pie mums iegādāties “iPhone 6S” visātrāk, kā arī to, ka “Tele2” nodrošina šiem viedtelefoniem visu servisu un saistošās garantijas,” piebilst D.Škrabe.

Ikviens interesents ir aicināts iegādāties jauno “iPhone 6S” “Tele2” klientu apkalpošanas centros Rīgā t/c “Alfā”, “Spicē” un “Riga Plaza”, kā arī Merķeļa ielā 17/19. “Tele2 Bizness” klienti var iegādāties “iPhone 6S”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2 Bizness” klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6S” ar 16GB atmiņu pelēkā un zelta krāsā ar iespēju iegādāties nomaksā par 39,99 eiro uz 24 mēnešiem vai uzreiz par pilno cenu 879 eiro. Šonedēļ būs pieejams arī “iPhone 6S” ar 64GB atmiņu pelēkā, sudraba, zelta un rozā krāsā.

Izsaki savu viedokli