Aktuāls

post-image

“Tele2 AB” grupa 2017. gadā kļuvusi par viena no pasaules lielākā operatora “Vodafone” partneri Latvijā, kā arī Lietuvas un Zviedrijas tirgū. Šobrīd “Tele2” ir vienīgais oficiālais “Vodafone” partneris Latvijā un sniedz mobilo sakaru un interneta pakalpojumus globālo kompāniju filiālēm vietējā tirgū.

Kompānijai “Vodafone” ir plašs sadarbības partneru tīkls, un tā izvēlas vietējos mobilo sakaru operatorus, kas konkrētajā tirgū spēj nodrošināt augstākās kvalitātes sakarus, klientu servisu un izmanto inovatīvākās tehnoloģijas savas infrastruktūras uzturēšanā. Jaunās partnerības ietvaros “Tele2” nodrošinās saviem starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā arī pieeju dažādiem “Vodafone Global Enterprise” sniegtajiem pakalpojumiem.

“Plaša starptautiska saziņa mūsdienās ir nozīmīga daudziem sekmīgiem uzņēmumiem. Partnerība ar “Vodafone” ļauj mums sadarboties starptautisko korporatīvo klientu apkalpošanā, nodrošinot “Vodafone” mobilo sakaru un interneta pakalpojumus mūsu tirgos Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, tajā pašā laikā sniedzot iespēju saviem klientiem arī izmantot “Vodafone” globālos pakalpojumus. Šī ir sadarbība, kuru vēlamies attīstīt un kas dažu mēnešu laikā jau ir nesusi augļus,” stāsta Alisone Kirkbī (Allison Kirkby), “Tele2 AB” grupas vadītāja.

“Tas, ka viens no lielākajiem pasaules mobilo sakaru operatoriem “Vodafone” izvēlējās “Tele2” kā savu partneri Latvijā, liecina par uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, tīkla un interneta atbilstību visaugstākajiem standartiem, kā arī īpaši rūpīgo pieeju gan privāto, gan arī biznesa klientu apkalpošanā. Esam gandarīti būt par vienīgo oficiālo “Vodafone” partneri Latvijā, jo tas ļauj mums sadarboties ar “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem, piedāvājot tiem labāko un modernāko mobilo sakaru tīklu un internetu. Šī sadarbība paver iespējas arī “Tele2” pakalpojumu attīstībai, izmantojot partneru plašo starptautisko infrastruktūru,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Sadarbība ar “Tele2” nodrošina mūsu globālajiem korporatīvajiem klientiem no Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas piekļuvi mūsu ekspertīzei un “Vodafone Global Enterprises” produktiem un pakalpojumiem. Esmu gandarīts par “Tele2” pievienošanos mūsu partneru lokam un ļoti pozitīvi raugos uz mūsu attiecību attīstību nākotnē,” piebilst “Vodafone” Partneru tirgus izpilddirektors Djego Massidda (Diego Massidda).

Saistītās tēmas: vodafone“Tele2 AB”

Izsaki savu viedokli