Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

19:00 Prezentācija noslēgusies. Katrs apmeklētājs savā īpašumā saņēmis arī Galaxy S8 tālruni.

18:56 Noslēgumā tiek atrādīta vēl nebijusi ierīce DeX.  Tā ir optimizēta desktop versija Samsung S8 tālrunim. Telefons jāsavieno ar DeX un monitoru, un dažu sekunžu laikā uz monitora parādīsies personalizēta Android desktop versija.

18:53 Katram skatītājam, kurš noraugās prezentācijā, tiek uzdāvināta jaunā 360 grādu kamera.

18:51 De Silva turpina, atrādot nelielu 360 grādu kameru. Ar to varēs veidot tiešraidi Facebook, YouTube un citos servisos. Uzreiz tika nodemonstrēts arī kameras tests.

18:50 Galaxy S8 prezentācija noslēgusies. Turpinājumā uzstājas Suzanna De Silva, kas stāsta par jauno virtuālās realitātes ierīci. Tai būs papildu kontroles rīks, kāds Samsung VR vēl līdz šim nav bijis.

18:45 Todla turpināja savu runu, stāstot par Samsung Connect funkciju, kas ar Bixy starpniecību ļauj kontrolēt visas apkārt esošās viedās ierīces.

18:40 Šrirams Todla pastāstīja par jaunizveidoto virtuālo asistentu Bixby. Tas analizē lietotāja darbības un atsevišķā ekrānā parāda dažādu aplikāciju kartiņas, kuras sarindo pēc lietotāja prioritātēm.

18:35 Tāpat ir ieviests Iris Scanner, kas spēj atcerēties un noskenēt lietotāja acis. Šī opcija kalpos gan ekrāna atbloķēšanai, gan maksājumu veikšanai, kas arī ir vēl nebijusi funkcija.

18:31 Denisons atklāj vēl nebijušu iespēju: sejas atpazīšanas funkciju, kas kalpos kā tālruņa ekrāna atbloķēšanas opcija.

18:30 Tālrunim būs jaudīgs 10 nanometru procesors, kas to padarīs par visu laiku jaudīgāko Samsung telefonu

18:24 Galaxy S8 tomēr būs piecas krāsu variācijas.

18:23  Samsung Galaxy sērijas tālrunim pirmo reizi nebūs fiziskas mājas pogas.

18:22 Galaxy S8 ir tieši tāds pats, kā tas bija internetā nopludinātājos video. Kā jau to varēja paredzēt – bez pārsteigumiem. Tam ir ieliekts ekrāns, kam Denisons velta ļoti atzinīgus vārdus.

18:21 Kohu uz skatuves nomaina Džastins Denisons, kurš īsumā pastāstīja par tālruņu vēsturi un pievērsās telefona detaļām.

18:20 Galaxy S8 un S8 Plus tiek oficiāli prezentēti.

18:17 Pēc Koha runas tiek nodemonstrēts izcili radošs video, oficiāli pirmo reizi parādot jauno viedtālruni!

18:15 Kohs turpina tēlaini stāstīt par to, cik izcils tālrunis būs Galaxy S8.

18:10 Samsung Galaxy S8 būs iepriekš prognozētā sejas atpazīšanas funkcija.

18:05 Ievadvārdus pēc īsa video fragmenta saka uzņēmuma prezidents DJ Kohs: “Tas nav jauns tālrunis, bet gan jauns sākums tālruņu attīstībā.”

18:00 Prezentācija ir sākusies!


No Samsung puses ir gaidāmi maz pārsteigumi, jo svarīgākie tālruņa aspekti jau ir zināmi.

Jau iepriekš paziņojām, ka tālrunis tiks prezentēts 29. martā, kā arī noskaidrojās, ka Galaxy S8 Plus būs milzīgs ekrāns. Nesen parādījās informācija arī par abu viedtālruņu cenām un krāsu variācijām.

Pulksten 18.00 Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis Samsung Ņujorkā prezentēs savu jauno flagmani Galaxy S8. Papildus viedtālrunim īpašā preses konferencē tiks atrādīts arī Galaxy S8 Plus, Gear VR virtuālās realitātes ierīce, 360 grādu kamera un pavisam jauna DeX ierīce, ar kuru Galaxy S8 varēs pārvērst Desktop versijā.

Saistītās tēmas: Galaxy S8samsungViedtālrunis

Izsaki savu viedokli