Aktuāls

”Apple” detaļu ražotājs izpauž, kad aptuveni tiks prezentēts ”iPhone 8”

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Ja runa ir par telefonu izturību, pirmais, kas nāk prātā, ir klasiskais un leģendārais “Nokia 3310”. Nesen kā tehnoloģiju uzņēmums “Nokia” negaidīti prezentēja jauno ”3310” 2017. gada izlaidumu, kas veikalu plauktos pieejams par nedaudz vairāk nekā 50 eiro.

Protams, cilvēkus nomoka jautājums – vai jaunais “Nokia” tālrunis izturības ziņā spēj konkurēt ar savu 17 gadus veco pirmsteci? Pirmajā brīdī varētu šķist, ka nē, tomēr situācija nav nemaz tik bēdīga. Tālāk apskatāms izturības tests, kurā jaunais “3310” šai aspektā demonstrē visai solīdu sniegumu.

“Nokia 3310” bez jebkādām problēmām izturēja kritienu no nedaudz vairāk nekā metra augstuma, iegūstot vien dažas skrambas. Telefonam būtiskas problēmas neradās arī pēc trieciena no plecu augstuma, taču tas pašķīda detaļās, kad tika nomests no pirmā stāva, tiesa, tālrunis izdzīvoja.

Ceturtā stāva augstums telefonam izrādījās liktenīgs. Tas ne tikai sašķīda gabalos, bet arī tā ekrāns vairs nerādīja attēlu. Savukārt spēcīgs metiens pret ķieģelu sienu pilnībā izdzēsa tālruņa mocības, un tas tika nogalināts pavisam.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com/

Saistītās tēmas: izturības testsnokia 3310

Izsaki savu viedokli