Aktuāls

post-image

Ķīnas viedtālruņu ražotājs ”OnePlus” beidzot laidis klajā ”OnePlus 5” tālruni. Kā ikkatrs ”OnePlus” telefons, tas ieguvis konkrētajam laikam ārkārtīgi jaudīgas tehniskās specifikācijas, kas spējīgas konkurēt ar tā brīža labākajām ierīcēm.

”OnePlus 5” ieguvis jaunāko ”Qualcomm” procesoru ”Snapdragon 835”, duālo 16 megapikseļu kameru, kā arī ”iPhone 7 Plus” aizmugurējā paneļa kopiju. Tālrunim pieejamas divas ārkārtīgi jaudīgas versijas. ”Vājākā” saņēmusi 64 GB atmiņu un 6 GB RAM, bet otra savukārt tikusi pie 128 GB atmiņas un viedtālrunim fantastiski iespaidīgas 8 GB operatīvās atmiņas vietas.

Viedtālruni no tāluma varētu sajaukt ar ”iPhone 7 Plus”, jo tā duālā kamera atrodas identiskā pozīcijā kā ”Apple” spēcīgākajam telefonam. Priekšējais panelis gan nav tik brutāli nokopēts un izskatās pēc labi nostrādātas ”Android” ierīces.

Viedtālruņa cena, ņemot vērā tā parametrus, ir ļoti solīda. Spēcīgākā versija maksās ap 520 eiro, bet nedaudz vājākā nedaudz vairāk nekā 450 eiro, kas ir teju uz pusi mazāk nekā ”Samsung Galaxy S8”. Šobrīd nav pieejama plašāka informācija, vai tālrunis nonāks tirdzniecībā arī Latvijā. Telekomunikāciju uzņēmums ”Bite” nesen uzsāka ”OnePlus 3T” tirdzniecību un nebūtu pārsteigums, ja līdz Latvijai atceļotu arī ”OnePlus 5”.

https://twitter.com/getpeid/status/877222329826279424

 

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: oneplus 5viedtālruņi

Izsaki savu viedokli