Aktuāls

post-image

Viedo ierīču ražotājs ”Apple” šī gada beigās prezentēs ”iPhone 8”. Par šo viedtālruni spekulācijas sākās jau pēc tam, kad tika prezentēts ”iPhone 7 Plus”. Laika gaitā izskanēja informācija par vairākām lietām, kas iepriekšējos tālruņos nav bijušas, bet jaunajā ”iPhone 8” varētu tikt ieviestas.

Viena no tām bija bezvadu uzlādes funkcija. Lai arī ”iPhone 7 Plus” joprojām ir viens no labākajiem tālruņiem pasaulē, tam, atšķirībā no daudziem ”Android” un ”Windows” telefoniem, nav bezvadu uzlādes opcijas.

”iPhone 8” situāciju mainīs, jo tas būs pirmais ”Apple” tālrunis, kas saņems šo funkciju. Vēl gan nav zināms, vai tā būs līdzīga kā ”Android”, proti, tālrunis būs jāuzliek uz papildus paliktņa vai arī vēl nebijusi tehnoloģija, kad ierīci var uzlādēt ar bezvadu tīkla starpniecību, atrodoties tā diapazonā.

Tomēr ir skaidrs, ka ”iPhone 8” šī funkcija tiks ieviesta. To atklājis ”Apple” Indijas partnera ”Wistron” vadītājs Roberts Hvangs. ”iPhone 8” būšot ne tikai bezvadu uzlāde, bet arī ūdens un putekļu aizsardzības sistēma, ko gan ir saņēmis arī ”iPhone 7 Plus”.

Viens no pierādījumiem, ka tālrunī tiks ieviesta bezvadu uzlāde – zināms, ka tā aizmugurējais panelis tiks veidots no stiklota materiāla, kas ir pateicīgs materiāls, lai šī funkcija varētu tikt realizēta.

Jāatgādina, ka ”iPhone 8” netiks prezentēts septembrī, kā tas bijis ierasts, bet gan oktobra vidū.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: iphone 8viedtālruņi

Izsaki savu viedokli