Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Sadzīves tehnikas un viedo ierīču ražotājs “LG” drīzumā varētu prezentēt vēl neredzētu tālruni, kam būtu divi ekrāni. “LG” V sērijas telefoni jau no pirmā modeļa ir ieguvuši neordinārus dizainus un izskatās, ka turpinājums būs vēl interesantāks.

Pirmais modelis “V10” bija īpašs ar to, ka tam tālruņa augšējā daļā bija vēl viens neliels ekrāns. “V20” savukārt ieguva līdzīgu ekrānu, taču tas bija lielāks, kvalitatīvāks un uzlabots visādā ziņā. Amerikāņu tehnoloģiju blogeris Evans Blass savā “Twitter” profilā atklājis dažas interesantas lietas saistībā ar jauno tālruni “V30”.

“LG V30” varētu būt vēl viens ekrāns zem galvenā ekrāna. Augšējo ekrānu varētu pabītīt uz augšu un leju gluži kā telefoniem pirms vairākiem gadiem, kad ekrānu varēja uzbīdīt virsū taustiņiem. Papildus ekrānā varēs novietot gan tastatūru, gan arī dažādu citādu informāciju, piemēram, laikapstākļus.

Šāda opcija gan tālruni pašu padarīs daudz garāku, tomēr “LG” tas nesatrauc. Lielos vilcienos V sērija priekš uzņēmuma ir viens liels spēļu lauks, kur mēģināt veidot jauna un vēl nebijuša dizaina tālruņus.

Saistītās tēmas: lgviedtālruņi

Izsaki savu viedokli