Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Kompānija Huawei  pirms pāris nedēļām prezentēja jaunu un visai lētu viedtālruni P8 Lite 2017. Tagad arī tapa zināmi viedtālruņa tirdzniecības uzsākšanas datumi Eiropas tirgū. Pavisam nesen Huawei paziņoja, ka jaunā viedtālruņa tirdzniecība Eiropā sāksies no 2017. gada 1. februāra. Tā cena ir pat ļoti adekvāta – vien 139 eiro.

Dažos reģionos Huawei P8 Lite 2017 tiks izlaists kā Huawei P9 Lite 2017. Jāatzīmē, ka viedtālrunis ar nosaukumu P8 Lite jau tika izlaists 2015. gadā, tāpēc dažos reģionos šis modelis tiks saukts par P9 Lite. 2017. gada izlaidumā viedtālruņa modelim ir uzlabotas aparatūras iespējas, salīdzinot ar tā priekštečiem.

Jaunais Huawei modelis ir aprīkots ar 5,2 collu IPS displeju un izšķirtspēju Full HD (1920 x 1080 pikseļi). Tāpat arī tālrunis ir aprīkots ar pirkstu nospiedumu skeneri, 12 megapikseļu galveno kameru un 8 megapikseļu priekšējo kameru. Aparatūras pamatā ir astoņu kodolu procesors Kirin 655 ar grafiku Mali-T830MP2, 3 GB RAM un iespēja paplašināt atmiņu ar microSD karti no 16 GB līdz pat 256 GB. Akumulatora ietilpība ir 3000 mAh. Viedtālrunis ir aprīkots ar Android 7.0 Nuga operētājsistēmu.

Saistītās tēmas: eiropaFebruārishuaweiP8 Lite

Izsaki savu viedokli