Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Bija jāpaiet trīs mēnešiem, lai ”Samsung Galaxy S8” virtuālais asistents ”Bixby” saņemtu angļu valodas atbalstu. Tas beidzot kļuvis pieejams iedzīvotājiem ASV teritorijā un savu globalizēšanos laika gaitā turpinās arī pārējā pasaulē.

Jāatgādina, ka ”Samsung” pirms trīs mēnešiem prezentēja jauno flagmani ”Galaxy S8”, kas šobrīd kļuvusi par ārkārtīgi iecienītu ierīci visā pasaulē. Telefonam līdzi nāca ”Bixby” virtuālais asistents, kas sākotnēji bija pieejams tikai Dienvidkorejā. Bija jāpaiet relatīvi ilgam laikam, lai tas beidzot ”iemācītos” angļu valodu.

”Samsung” savam jaunajam asistentam veltījis tik lielu uzmanību, ka ”S8” un ”S8 Plus” telefoniem tika iestrādāta pat speciāla sānu poga, ar ko ”Bixby” varēja aktivizēt. Latvijas iedzīvotājiem tā principā joprojām ir nevajadzīga, jo nespēj pilnvērtīgi funkcionēt, bet ASV viedtālruņu lietotājiem gan beidzot tā ieguvusi kaut kādu jēgu.

Jāsaka gan, ka ar dažādām trešo pušu aplikācijām ”Bixby” pogas funckiju var samainīt uz citu īsceļu.

”Samsung” savu asistentu pozicionēja kā ”Siri”, ”Alexa”, un ”Google” konkurentu, taču līdz šim tas noteikti nav spējis radīt nopietnu konkurenci trijiem iepriekš minētājiem. Laika gaitā varbūt situācija mainīsies.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

 

Saistītās tēmas: bixbySamsung Galaxy S8

Izsaki savu viedokli