Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums
post-image

Pasaulē populārākās un veiksmīgākās mobilo tālruņu operētājsistēmas “Android” autors Endijs Rabins atrādījis pats savu mobilo tālruni. Rabins izstrādājis viedtālruni ar nosaukumu “Essential”, kas saņēmis elites līmeņa tehniskās specifikācijas.

“Essential” tālrunis ieguvis šobrīd jaudīgāko “Qualcomm Snapdragon 835” procesoru, 4GB operatīvo atmiņu (RAM), kā arī 128 GB iebūvēto atmiņu. Viedtālrunim būs ne tas mazākais 5,7 collu nestandarta ekrāns. Kādēļ nestandarta? Jo tas klāj praktiski visu priekšējo viedtelefona paneli, līdzīgi kā kā “Samsung Galaxy S8”.

Tālrunis veidots no titāna materiāla un keramiskiem elementiem, kas tālruņa aizmugurējo daļu pasargā no skrāpējumiem un sadauzīšanas. Tas ieguvis mūsdienīgo USB-C uzlādes un datu pārsūtīšanas pieslēgvietu, “Bluetooth 5.0” un 4G tīkla pārklājumu praktiski visiem ASV mobilo sakaru operatoriem.

Telefonam ir pirkstu nospieduma lasītājs, 13 megapikseļu duālā kamera un ietilpīga 3040 mAh baterija. Tā cena oficiālajā “Essential” veikalā norādīta aptuveni 700 eiro, turklāt par nepilniem 50 eiro (ar atlaidi) papildus var iegūt 360 grādu kameru.

Jāatzīst, ka tas būs nopērkams tikai ASV un nav plašākas informācijas vai tas teorētiski varētu darboties arī Eiropas reģionā.

Saistītās tēmas: androidviedtālruņi

Izsaki savu viedokli