Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pirms diviem gadiem TAG Heuer izveidoja savu pirmo viedpulksteni ”Connected”, kas sākotnēji maksāja 1600 eiro. Tobrīd tas bija dārgākais Android Wear pulkstenis pasaulē, bet to vienalga nopirka vairāk nekā 60 tūkstoši cilvēku visā pasaulē.

Šogad uzņēmums laidis klajā Connected Modular 45, kas tapis sadarbībā ar tādām kompānijām kā Google un Intel. Šim pulkstenim lietotājs pats var nomainīt vairākas daļas, piemēram, siksniņu, kas iepriekšējam modelim nebija tik vienkārši izdarāms.

Pulkstenim ir ļoti plaša dizaina elementu izvēle. Jebkurš cilvēks, kurš iegādāsies pulksteni, varēs tā dizainu laika gaitā samainīt līdz nepazīšanai. Piemēram,  pievienot lakādas siksniņu vai dimantiem rotātus stila elementus. Uzņēmums pavēstījis, ka kopumā var izveidot 500 dažādas dizaina variācijas.

Runājot par TAG Heuer tehniskajiem parametriem, tam ir 2,5 milimetru biezs safīra kristālu un 1,39 collu AMOLED ekrāns. Connected Modular 45 var uzskatīt par vienu no modernākajiem pulksteņiem pasaulē. Tam ir Intel Atom Z34XX procesors, 4 GB atmiņa, Wi-Fi, GPS, vairāk nekā 24 stundu akumulatora darbība, kā arī ūdens noturība līdz 50 metru dziļumam.

Pulkstenim ir NFC savienojums un Android Wear 2.0 operētājsistēma. Ierīces sākotnējā cena ir apmēram 1500 eiro, taču, ja lietotājs vēlēsies to laika gaitā atjaunināt ar dažādiem dizaina elementiem, nāksies šķirties no vēl pāris tūkstošiem. Pulksteni varēs nopirkt arī Eiropā.

Resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: tag heuerviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli