Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Apple var lepoties ar visnotaļ iespaidīga rezultāta sasniegšanu. Ja kompānijas aplēses ir pareizas, tad nepilnu sešu gadu laikā ir realizēts pusmiljards viedtālruņu.

Kā vēsta Apple, kopš 2008. gada, kad dienas gaismu ieraudzīja pirmais iPhone viedtālrunis, ir realizēti jau 500 miljoni iPhone viedtālruņu. Kompānijas viedtālrunis izrādījies visnotaļ veiksmīgs, pārspējot analītiķu prognozes ne tikai pēdējā laikā, bet arī pašā sākumā. Interesanti, ka 2008. gadā bija analītiķi, kas neticēja kompānijas plānam pirmā gada laikā realizēt 10 miljonus viedtālruņu, raksturojot šo plānu kā pilnīgi neiespējamu. Togad Apple pārdeva 12,8 miljonus iPhone viedtālruņu.

Dotajā brīdī analītiķi zīmē visnotaļ cerīgu nākotni iPhone viedtālruņiem. Tiek plānots, ka jau līdz šā gada beigām realizēto viedtālruņu skaits sasniegs 600 miljonu atzīmi. To nodrošinās ne tikai baumotā iPhone 5C cenas samazināšana, bet arī nesenais līgums ar China Mobile, kas, visticamāk, rezultēsies realizācijas apjomu kāpumā.

Domājams, ka pozitīvi noieta apjomus ietekmētu fakts, ka iPhone 6, sekojot viedtālruņu tirgus tendencēm, solās saņemt lielāka izmēra displeju.

iPhone 4

Saistītās tēmas: iphone

Izsaki savu viedokli