Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Mūzikas straumēšanas serviss ”Spotify” un filmu tiešsaistes pakalpojums ”Hulu” kopš šodienas sācis piedāvāt vienotu abonementu studentiem par pieciem ASV dolāriem (4,10 eiro). Ar tā palīdzību iespējams izmantot ”Spotify Premium” priekšrocības un vērot filmas ”Hulu” vidē.

Šis piedāvājums pagaidām ir pieejams tikai ASV augstskolu vai koledžu studentiem, taču abi uzņēmumi cītīgi strādā, lai nākotnē tas būtu pieejams arī visā pārējā pasaulē, tajā skaitā Latvijā.

Četri eiro par abu servisu pieejamību ir ļoti zema cena. ”Spotify Premium” tradicionāli maksā 6,99 eiro, bet ”Premium” studentiem 3,49 eiro. ”Hulu” savukārt ir dažādi abonementi, tomēr lētākais no tiem, kas ietver reklāmu parādīšanu, bet neiekļauj televīzijas skatīšanos, maksā 6,60 eiro.

Tātad studentam par abiem pakalpojumiem nāktos maksāt 10 eiro, taču tagadējā apvienošanās kopējo cenu samazinās uz pusi, sniedzot lielisku iespēju pagaidām tikai ASV studējošajiem par zemu cenu baudīt gan filmu, gan mūzikas servisus. Abonementā ir iekļauts lētākais ”Hulu” plāns un standarta ”Spotify Premium”.

Izmantotie resursi: http://mashable.com

Saistītās tēmas: huluSpotify

Izsaki savu viedokli