Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

Sony Mobile paplašina Xperia klāstu un iepazīstina ar jauno Xperia X viedtālruņu sēriju. Sērijas tehniski progresīvākie jaunie modeļi ir Xperia X un Xperia X Performance, savukārt Xperia XA ir unikāli izstrādāts vidējās cenu klases viedtālruņa modelis. Sony redzējums par nākotnes saziņas līdzekļiem ietver daudz jauno tehnoloģiju. Tādējādi Xperia produktu sērija turpmāk papildinās viedo ierīču klāstu.  

Ar Xperia X sēriju tiek pāršķirta gluži jauna lapa Xperia stāstā. X sērijas trīs jaunie tālruņi piedāvā ko jaunu ikvienam, sākot ar vidējās cenu klases viedtālruni un beidzot ar augstākās klases viedtālruni, kas ietver visas izsmalcinātākās funkcijas. No visu modeļu kopīgajām iezīmēm var izcelt īpaši kvalitatīvo kameru un novatorisko dizainu, kas tālrunim palīdz vēl labāk iegult plaukstā.

“Domājam, ka novatoriskais dizains un uzmanību piesaistošās krāsas cilvēkus uzrunās vēl vairāk nekā iepriekš, “ apgalvo Sony Mobile sabiedrisko attiecību un produktu daļas vadītājs Ziemeļvalstīs — Rikards Skogbergs (Rikard Skogberg).

Xperia X sērija: Xperia X, Xperia X Performance un Xperia XA

Xperia X sērijā ir uzlabotas Xperia galvenie parametri: kamera, akumulators un dizains.

Xperia modeļos jau sen tiek izmantotas augstākās klases kameras. Xperia Z5 sērijas kameras vērtējums ir iekļauts DxOMark testu laboratorijas saraksta augšdaļā. Xperia X sērijas progresīvie modeļi ir sasnieguši jaunu kameru tehnoloģiju attīstības līmeni. Šiem modeļiem ir paredzoša hibrīdā automātiskā fokusēšana: sadarbībā ar Sony α sistēmas kamerām izstrādāto tehnoloģiju, kas objektam seko attēla zonā, paredz tā kustības un pastāvīgi notur to fokusā. Darbības attēlojums ir sasniedzis pavisam jaunu līmeni, un ikviens mirklis tiek iemūžināts nevainojamā asumā. Vairs nav jāraizējas par izplūdušiem attēliem!

Xperia X un Xperia X Performance tālruņu kamerām ir liels 1/2,3 collu un Exmor RS sensors līdz 23 megapikseļiem, tāpēc šie modeļi ir piemēroti īpaši augstas kvalitātes attēlu iegūšanai. Arī priekšējai kamerai ir veikti uzlabojumi, un tagad tai ir 13 megapikseļi un Sony inteliģentais automātiskais režīms.

Turklāt Xperia XA modeļa 13 megapikseļu aizmugurējai kamerai un 8 megapikseļu priekšējai kamerai ir pieejams ātrs automātiskais fokuss.

Xperia X sērijas akumulators spēj darboties bez uzlādes pat divas dienas1. Turklāt Sony sadarbībā ar Qnovo ir izstrādājis Xperia X un Xperia X Performance tālruņiem piemērotas uzlādes tehnoloģijas, ar kuru palīdzību uzlāde ir vēl viedāka un efektīvāka. Akumulatoram ir mazāka slodze, tāpēc tā lietošanas laiks ir ilgāks2.

Visi Xperia X sērijas modeļu dizaini ir atjaunināti sadarbībā ar Sony Lundi un Tokijā izvietotajiem birojiem. Visiem modeļiem ir 5 collu displejs. Tālruņa izmērs, forma un materiāls ir rūpīgi izvēlēts un pielāgots tā, lai ērti iegultu rokā un būtu vienkārši izmantojams. Jaunās formas modeļiem ir noapaļoti stūri un noapaļots stikls. Atbilstoši IP65/68 klasei izveidotais Xperia X Performance ir arī noturīgs pret ūdens un putekļu ietekmi3.

Visiem modeļiem ir jaudīgi procesori: Qualcomm® Snapdragon™ 650 procesors (Xperia X), Qualcomm® Snapdragon™ 820 (Xperia X Performance) un Mediatek Helio™ P10 (Xperia XA).

• Xperia X pārdošanā nonāks 27. maijā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 599 eiro*

• Xperia XA pārdošanā nonāks jūnija sākumā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 299 eiro*

• Xperia X Performance pārdošanā nonāks jūlija sākumā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 699 eiro*

*Cena var atšķirties atkarībā no pārdošanas kanāla

Izsaki savu viedokli