Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavisam nesen rakstījām, par izmaiņām kā Sony sākuši pozicionēt savus ūdensizturīgos viedtālruņus. Lai arī ierīces atbilst ūdens un putekļu izturības standartam, Sony tās neiesaka lietot zem ūdens.

sony_2189284b

Saņēmām ziņu no Sony Mobile ar komentāru par radušos situāciju. Kompānija norāda, ka nav veiktas izmaiņas nedz pašās ierīcēs, nedz to izturības standartos, nedz arī garantijas noteikumos. Zemāk kompānijas viedoklis:

Sony Mobile mērķis ir nodrošināt augstākos standartus produktu kvalitātes un lietotāju servisa ziņā. Xperia ierīcēm, kuras ir ūdens un putekļu izturīgas, pārbaudes tiek veiktas neatkarīgi un balstītas uz IP standartiem, kuri tiek plaši izmantoti industrijā. Mēs pilnībā uzticamies Xperia ierīcēm, kuras tiek ražotas pēc attiecīgajiem standartiem.

Nesenās izmaiņas lietotāja informatīvajos materiālos veiktas, lai labāk aprakstītu kā ikdienas lietošanā pasargāt savas ierīces.

Garantijas noteikumi mūsu ierīcēm saglabājas tādi paši, kādi tie bija un katra lietotāja sūdzība tiks izskatīta atsevišķi, balstoties uz garantijas noteikumiem.

Saistītās tēmas: mobilie tālruņimobilie telefonisonyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli