Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sociālie mediji ir savāda un vilinoša vieta, un kaut arī tā mēdz būt pārpildīta ar negatīvismu, viens iemesls, kādēļ mēs turpinām tos izmantot, ir tas, ka tā ir vieta ikvienam.
Sākot ar tiem, kam patīk nu jau tik ļoti apstrādātās un pārdomātās Instagram fotogrāfijas, gan tiem, kas izmanto Twitter, kā pasaules izmainīšanas platformu, līdz tiem, kam patīk komunicēt ar seniem draugiem Facebook. Katram ir sava iecienītākā aplikācija, kurā dalīties savās izjūtās un piedzīvojumos.
Un ja tu esi no tiem, kam patīk īstas, neapstrādās, mirklī noķertas fotogrāfijas, kādas apskatāmas Snapchat, tad vari priecāties, jo Snapchat ir solījuši daudzsološus uzlabojumus.

Tā vietā, lai ieliktu momentfoto savā snapchat laika joslā, tagad aplikācija ļaus lietotājiem lejupielādēt fotogrāfijas, apstrādāt un no jauna ievietot gan foto, gan video. Tāpat aplikācija atļaus ielādēt materiālu uzreiz no viedierīces atmiņas.

Būtībā, Snapchat sāks līdzināties jau tik dizainiski tik attīstītajam Instagram. Protams, ja esi slavenība, šis uzlabojums ļaus šajā aplikācijā ievietot daudz pārdomātākas fotogrāfijas.  Tāpat būs iespēja īpašām fotogrāfijām uzlikt paša izvēlētu paroli (My Eyes Only).

Tāpat arī tiek solīta iespēja izveidot attēlu albumu.

Izsaki savu viedokli