Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pēdējos gados lielu popularitāti ieguvušais sociālais tīkls Snapchat kaļ plānus, lai nākotnē varētu laist klajā jaunu produktu līniju.

Snapchat pirms kāda laika tirdzniecībā laida Spectacles brilles. Ar tām var ērti ierakstīt video un savienojumā ar tālruni publicēt Snapchat aplikācijā. Jāsaka, ka brilles var iegūt ne kurš katrs, jo tās nopērkamas tikai ASV.

Uzņēmums plāno realizēt nākamos biznesa projektus. Snapchat darba kārtībā ir dronu un 360 grādu kameru izstrāde.

Snapchat drons pašlaik ir tikai idejiskā stadijā un reāls prototips vēl nav izveidots. Ar šāda drona palīdzību būtu iespējams filmēt video no putna lidojuma, un, līdzīgi kā Spectacles gadījumā, klipu uzreiz varētu publicēt aplikācijā.

Arī Snapchat 360 grādu kameras attīstība ir agrīnā stadijā, tomēr atrodas tuvāk realitātei nekā droni. Ar 360 grādu kameras palīdzību varētu uzņemt klipus un nodrošināt tiešraides.

Idejas, kā tas tiktu realizēts dzīvē, vēl tiek ģenerētas, taču ir pamats domāt, ka Snapchat nākotnē piedāvās vēl dažādus produktus, ne tikai Spectacles brilles. Tāpat diez vai Snapchat apstāsies ASV tirgū, dodot iespēju savus produktus iegādāties arī citviet pasaulē.

Resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: produktiSnapchat

Izsaki savu viedokli