Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

”Samsung” tuvāko mēnešu laikā laidīs klajā jaunāko ”Note8” viedtālruni. Sākotnēji bija paredzēts, ka tam būs divas versijas, kas saņems 6 GB operatīvo atmiņu un 64 GB  vai 128 GB lielu atmiņas apjomu. Internetā parādījusies informācija, ka ”Samsung” laidīs klajā vēl vienu ”Note8” ar papildus nosaukumu ”Emperor edition”.

Tam nebūs veiktas daudzas izmaiņas, kā tikai būtiski palielināts atmiņas apjoms līdz 256 GB. Šī papildinātās atmiņas versija gan būšot pieejama tikai Dienvidkorejā un Ķīnā, kamēr pārējā pasaulē būs nopērkamas abas iepriekšminētās versijas.

Kā var noprast pēc pašreizējās informācijas, ”Note8” būs 12 megapikseļu kamera, 6,3 collu izliekts ekrāns, ”Snapdragon 835” procesors un 3300 mAh akumulators. Ierīcei būšot trīs krāsu variācijas – ”Midnight Black”, ”Orchid Grey” un ”Deep Blue”.

Noteikti var ticēt, ka ”Note8” nebūs problēmu ar pārkaršanu, kas izraisīs ierīces aizdegšanos vai uzsprāgšanu. Šāda problēma bija ”Note7” tālrunim, kas tika izņemts no tirdzniecības. ”Samsung” šādu fiasko otrreiz noteikti nevēlēsies piedzīvot.

Izmantotie resursi: https://www.androidcentral.com

Saistītās tēmas: note8samsung

Izsaki savu viedokli