Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pirms laika, vēstot par jaunām iespējām mobilo projektoru jomā, atgādinājām arī par Samsung vienīgo viedtālruni, kas saņēmis iebūvētu projektoru. Jaunāka informācija vēsta, ka Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants gatavo ierīces nākamo paaudzi.

Noplūdusi informācija no Tenaa vēsta, ka nākamās paaudzes Beam saņems 4,66 collu WVGA izšķirtspējas displeju, savukārt par ātrdarbību atbildēs četru kodolu 1,2 GHz procesors un 1 GB operatīvā atmiņa. Saprotams, ka ierīce saņems Android operētājsistēmu, taču šajā gadījumā tā būšot nedaudz novecojusī 4.2.2.

galaxy beam leak

Kaut arī dotajā brīdī nav zināma iebūvētā projektora specifikācija, attēli norāda, ka tas atradīsies tas atradīsies tālruņa korpusa augšējā daļā. Informācija vēsta, ka izstrādājums saņems arī 5 MP kameru aizmugurē (spējīga uzņemt 1080p izšķirtspējas video), 3G tīklu atbalstu un microSD karšu lasītāju. Saprotams, ka korpusa iekšpusē atrodamais projektors liek sevi manīt, apskatot izmēru specifikāciju (134,5x70x11,7 mm), savukārt svars sasniedz cienījamus 165,5 gramus.

galaxy beam

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli