Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Mobilo telefonu ražotājs Samsung paziņojis, ka savā jaunajā ierīcē Galaxy S8 iestrādās tehnoloģiju, kas iepriekš bijusi iPhone telefoniem. Respektīvi, Galaxy S8 būs 3D Touch ekrāna sensors.

3D Touch ir vieda ekrāna tehnoloģija, kas ne tikai analizē pieskārienus ekrānam, bet arī saprot, cik spēcīgs bijis katrs pieskāriens. Ar tās palīdzību var mazināt nejaušu pieskaršanos ekrānam, piemēram, ar kādu plaukstas daļu.

Ņemot vērā, ka Samsung Galaxy S8 būs ieliekts ekrāns, šāda tehnoloģija var lieti noderēt, jo milzīgā ekrāna dēļ bez nevēlamiem pieskārieniem neiztikt. Piemēram, lietojot tālruni vienā rokā un cenšoties aizsniegt tālākos ekrāna punktus, var nākties pieskarties ar kādu citu plaukstas daļu. Šāds nevēlams pieskāriens nenostrādās.

3D Touch funkcija līdz šim tika iestrādāta iPhone 6 un iPhone 6S viedtālruņos. Tāpat līdzīga tehnoloģija atrodama arī Huawei P9 un Huawei Mate S ierīcēs. Patiesības labad jāsaka, ka Samsung jaunā flagmaņa 3D ekrāna tehnoloģija būs augstvērtīgāka nekā Huawei telefoniem.

Samsung jaunajiem tālruņiem Galaxy S8 un Galaxy S8 Plus pirmo reizi nebūs ikoniskās Samsung mājas pogas. Tā vietā būs virtuāla navigācijas josla, kura tikai daļēji atbalstīs 3D Touch.

Iepriekš Dienvidkorejas uzņēmums plānoja šādu tehnoloģiju ieviest arī Galaxy S7, tomēr tas nenotika.
Resursi: https://thenextweb.com

 

Saistītās tēmas: appleiphonesamsung

Izsaki savu viedokli