Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Samsung ir nācis klajā ar trīs jauniem papildinājumiem Galaxy Core Advance viedtālrunim. Šoreiz gan tos nevar uzskatīt par izklaidējošiem gadžetiem, jo ierīču galvenais uzdevumiem ir atvieglot un padarīt drošāku ikdienu vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.

Viens no papildinājumiem ir Ultrasonic ietvars, kas informē lietotāju par tuvumā esošiem objektiem ar vibrācijas vai paziņojuma veidā. Šis rīks būs īpaši noderīgs neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem, informējot tos par lietu vai personu eksistenci tuvāko 2 metru attālumā.

ultrasonic cover samsung

Otrs noderīgais rīks ir Optical Scan Stand. Statīvs strādā komplektā ar aplikāciju, ļaujot viedtālrunim skenēt, piemēram, grāmatas vai avīzes saturu un nolastīt to priekšā lietotājam. Interesanti, ka aplikācija ir spējīga atšķirt tekstu no attēliem.

samsung statīvs

Visbeidzot jāmin arī Voice Label asistents. Pateicoties speciālām uzlīmēm, kas atbalsta NFC tehnoloģiju un pašam tālrunim, kas arī apgādāts ar NFC opciju, iespējams izveidot dažādus atgādinājumus vai īsu informāciju, ko pēc tam iespējams atkal nolasīt. Kā viens no lietošanas piemēram, ir dažādu elektronikas ierīču lietošanas pamācība.

samsung voice label

Visi trīs papildinājumi jau tagad pieejami iegādei, savukārt Samsung Galaxy Core Advance viedtālrunis, kas savietojams ar šīm ierīcēm, nonāks pārdošanā jau tuvākajā laikā. Tas varēs lepoties ar 4,7 collu displeju (480×800 pikseļu izšķirtspēja), 1 GB operatīvo atmiņu, divkodolu 1,2 GHz procesoru un 2000 mAh akumulatoru.

Galaxy Core Advance_1

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli