Aktuāls

Samsung svinīgi sveicis 400. “Buy Back” jeb Samsung mobilo ierīču nomaiņas programmas lietotāju, par ko kļuvusi trīs bērnu māmiņa Ketija Karlsone.

Foto_1

Man ļoti svarīga ir tālruņa funkcionalitāte un kameras kvalitāte – šo īpašību apvienojums sniedz iespēju bez īpašas bilžu apstrādes tās ievietot sociālajos tīklos. Tikpat būtiski ir arī produktivitātes rīki un personalizēšanas iespējas atbilstoši manām vēlmēm. Atzīšos, pērkot iPhone 6, cerēju, kas tas sniegs divus vienā – elegantu dizainu un augstu produktivitāti, taču biju vīlusies, jo glīts bija tikai iepakojums bez laba satura. Tāpēc esmu priecīga par šo Samsung programmu, kas ļauj labot savas kļūdas, pārejot uz labāko, kas tirgū ir – Galaxy S6edge+, ” saka K.Karlsone.

Lai gan “Buy Back” programma, kas dod iespēju atdot veco viedtālruni vai planšetdatoru un saņemt atlaidi jaunas Samsung ierīces iegādei, Baltijas valstīs darbojas īsu brīdi, to ir izmantojuši jau 400 cilvēki. „Laiks no brīža, kad iegādāts mobilais tālrunis, līdz brīdim, kad rodas vēlme izmēģināt jau nākamo modeli, kļūst arvien īsāks. Ar “Buy Back” programmu piedāvājam ērtu risinājumu šādās situācijās – par vecās ierīces lietderīgu izmantošanu nav jāraizējas, jo tā kļūst par starta kapitālu jaunajai. Esam priecīgi par Ketijas izvēli mainīt iPhone 6 pret jaudīgo Samsung Galaxy S6 edge+, taču tas nav pārsteigums, jo kā liecina mūsu statistika – puse Apple tālruņu īpašnieku savu telefonu izvēlas mainīt pret Samsung Galaxy S6 edge,” skaidro Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Foto_2

Kopumā Baltijas valstīs lielākā daļa klientu izvēlas atdot iepriekšējo Galaxy S sēriju ierīces, kam seko Samsung Note un iPhone tālruņi. Savukārt populārākās jaunās ierīces, kuras tiek izvēlētas iepriekšējās vietā, ir Galaxy S6 sērijas viedtālruņi un Galaxy S5.

Buy Back” programmā var iesniegt pilnīgi nestrādājošus, daļēji nolietotus vai jaunus populārāko ražotāju tālruņus un planšetdatorus, par to saņemot atlaidi jaunas Samsung ierīces iegādei. Kompensācijas summa tiek aprēķināta, ņemot vērā vecā modeļa aptuveno tirgus cenu un tā nolietojumu – skrāpējumus, bojājumus, nestrādājošas funkcijas u.c. Precīzu atlaidi nosaka pārdevējs tirdzniecības vietā (Euronics, LMT vai Samsung veikalā), taču aptuveno summu var uzzināt mājaslapā www.buyback.lv.

Izsaki savu viedokli