Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušajā nedēļā Monako notikušajā “Samsung Eiropas Forumā 2016” kompānija Samsung Electronics prezentējusi vairākas sadzīves tehnikas nākamās paaudzes viedierīces, kas, savstarpēji savienotas, funkcionē caur tīmekli. Viena no tām arī AddWash veļasmašīna, kas sniedz iespēju drēbes pievienot arī tad, kad mazgāšanas cikls ir sācies.

Šī gada forumā apskatāmie produkti ir apliecinājums tam, cik lielu uzsvaru mēs liekam tieši uz viedām un savstarpēji savienotām mājsaimniecības ierīcēm. Šajā pasākumā tika prezentēti produkti, kas šogad būs pieejami arī Latvijā,” skaidro Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics sadzīves tehnikas biznesa direktors Baltijā. 

Jaunumu klāstā ietilpst revolucionārais ieliektās formas SUHD televizors ar Quantum-dot tehnoloģijas ekrānu, kas dāvā nepārspējamu attēla kvalitāti, izcilu spilgtumu un maksimāli reālistiskas krāsas. Šī SUHD sērija ir aprīkota ar IoT hub tehnoloģiju, padarot televizoru par visas viedās mājas vadāmierīci,” tā S.Kostjučenko.

2016. gada SUHD televizori Baltijas valstīs būs pieejami sākot no aprīļa.

Patērētāju elektronikas izstādē CES 2016 Samsung ieguva 80 godalgas dažādu produktu kategorijās, starp tām arī Labākās inovācijas balvu tehnoloģiju pieejamības kategorijā.

Uzlabots viedierīču dizains un funkcionalitāte

Forumā tika prezentētas arī jaunas Gear S2 Classic viedpulksteņa versijas 18K Rozā zelta un Platīna ietvaros. Viedpulkstenis turpmāk būs savietojams arī ar iOS platformas ierīcēm, tādējādi to ikdienā varēs izmantot vēl lielāks mobilo ierīču lietotāju skaits.

Savukārt jaunais Galaxy TabPro S “divi-vienā” planšetdators ar Windows 10 operētājsistēmu sniedz lietotājiem pilnvērtīgu klēpjdatora funkcionalitāti viegla planšetdatora veidolā.

Jauns standarts audio ierīču sniegumā

Samsung atklājis arī ar HW-K950 Soundbar skaņas joslu, kas ir uzņēmuma pirmais produkts ar Dolby Atmos® tehnoloģiju. Tas ir arī industrijā pirmais skaņas joslas komplekts, kurā ietilpst divi ar Dolby Atmos® tehnoloģiju aprīkoti aizmugurējie bezvadu skaļruņi. Latvijā audioiekārta būs pieejama, sākot no jūnija.

Ieliektie monitori jaunam lietošanas komfortam

Jaunie Samsung CF591 un CF390 ieliektie monitori sniedz vēl lielāku lietošanas komfortu, jo to ekrānu forma atbilst cilvēka acs dabiskajam izliekumam, tādējādi nodrošinot vēl dabiskāku satura attēlojumu.

Abi monitoru modeļi Latvijā būs pieejami aprīlī.

Inteliģentās sadzīves iekārtas

Jaunā AddWash veļas mazgājamā mašīna ir aprīkota ar atsevišķām veļas ielādes durtiņām, kas arī mazgāšanas cikla vidū, nepārtraucot programmu un neizlaižot visu ūdeni, ļauj pievienot piemirstās drēbes vai mazgāšanas līdzekli.

Samsung AddWash ir arī vairākas viedās funkcijas, kas darbojas savienojumā ar Android un iOS viedtālruņiem. Pateicoties tām ir iespējams ne tikai novērot mazgāšanas programmas norisi, bet arī, piemēram, iestatīt paziņojuma nosūtīšanu uz viedtālruni tieši pirms jauna mazgāšanas cikla sākuma.

Latvijā AddWash veļas mazgājamā mašīna nonāks šī gada marta beigās un tai būs pieejami pieci dažādi modeļi ar ietilpību no 7 līdz 12 kg. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena no 499 līdz 1299 eiro.

Jaunajam POWERbot Turbo Wi-Fi robotizētajam putekļusūcējam ir 70 reizes lielāka sūkšanas jauda, nekā citiem tirgū vadošajiem šāda tipa putekļusūcējiem. Tajā iebūvētā Cyclone Force sistēma izmanto stipru centrifūgas spēku, lai uzsūktu un nodalītu netīrumus tvertnes ārējā kamerā, samazinot filtru aizsērēšanu un uzturot optimālu sūkšanas jaudu. Šis putekļusūcēju modelis Latvijā būs pieejams jūnijā.

Izsaki savu viedokli