Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Dienvidkorejas uzņēmums ”Samsung” paziņojis, ka nelaidīs zudumā neveiksmi piedzīvojušos ”Galaxy Note 7” viedtālruņus. Proti, tie tiks pārstrādi 157 tonnās dažādu metālu un dārgmetālu, tai skaitā zeltā.

Atgādinām, ka ”Galaxy Note 7” bija, iespējams, visu laiku sliktākais ”Samsung” viedtālrunis. Pēc tā nākšanas klajā pagājušajā gadā, izrādījās, ka tālruņiem ir akumulatora problēmas un cilvēkiem visā pasaulē, kuri ierīci bija iegādājušies, tā mēdza aizdegties un atsevišķos gadījumos pat uzsprāgt.

Pēc tam ”Samsung” laida klajā īpašu ”Note 7” fanu tālruni, kam tika salabotas akumulatoru problēmas. Tas, protams, neatsvēra milzīgos finansiālos zaudējumus, kā arī slikto slavu, ko šis neveiksmīgais tālrunis atnesa.

”Samsung” lietotāju atgrieztos viedtālruņus pārstrādās dārgmetālos. Piemēram, tiks pārstrādāti OLED ekrāna moduļi, atmiņas komponenti, kameras moduļi, un dažādas citas detaļas. Tās izdosies pārvērst tādos metālos kā kobaltā, varā un zeltā.

”Samsung” pavēstījis, ka strādā pie jauniem veidiem kā pārstrādāt nevajadzīgos materiālus. Nevar arī noliegt, ka tā gluži vienkārši ir arī ”Samsung” reklāma.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: Note 7samsung

Izsaki savu viedokli