Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

“Samsung” jaunākais tālrunis “Galaxy S8” vēl nemaz nav nonācis veikalu plauktos, taču uzņēmums jau sācis domāt par sērijas nākamo spēlētāju “Galaxy S9”.

“Galaxy S8” un “Galaxy S8 Plus” šobrīd ir uzskatāmi par vieniem no labākajiem “Android” telefoniem pasaulē. Tiem ir izcils ekrāns, elegants dizains un daudzas interesantas iespējas. Ņemot vērā piedāvātās opcijas, tālruņa cena Latvijā būs aptuveni 800-900 eiro.

Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis sācis risināt pirmos jautājumus saistībā ar nākamo S sērijas tālruni. Kā vēsta portāls http://www.theinvestor.co.kr, pasaulē vadošais mobilo ierīču procesoru ražotājs “Qualcomm” sācis darbu, lai radītu jaunu “Snapdragon” 845 procesoru.

Šāds fakts nebūtu ievērības cienīgs, bet “Qualcomm” šo procesoru veidojot tieši priekš nākamā “Samsung” tālruņa. Pašreizējiem “Galaxy S8” tālruņiem ir iestrādāts šobrīd jaunais un modernais 10 nanometru “Snapdragon 835” procesors, kas ir ātrāks un energoefektīvāks par iepriekšējiem.

Kāds “Samsung” darbinieks baumu līmenī pastāstījis, ka uzņēmums arī neizslēdz iespēju gada laikā pats izveidot savu procesoru.

“Galaxy S8” šobrīd ir vienīgais telefons ar jaunāko “Qualcomm” procesoru, kas to padara par vienu no labākajiem pasaulē.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli