Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

“Samsung” jaunākais tālrunis “Galaxy S8” vēl nemaz nav nonācis veikalu plauktos, taču uzņēmums jau sācis domāt par sērijas nākamo spēlētāju “Galaxy S9”.

“Galaxy S8” un “Galaxy S8 Plus” šobrīd ir uzskatāmi par vieniem no labākajiem “Android” telefoniem pasaulē. Tiem ir izcils ekrāns, elegants dizains un daudzas interesantas iespējas. Ņemot vērā piedāvātās opcijas, tālruņa cena Latvijā būs aptuveni 800-900 eiro.

Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis sācis risināt pirmos jautājumus saistībā ar nākamo S sērijas tālruni. Kā vēsta portāls http://www.theinvestor.co.kr, pasaulē vadošais mobilo ierīču procesoru ražotājs “Qualcomm” sācis darbu, lai radītu jaunu “Snapdragon” 845 procesoru.

Šāds fakts nebūtu ievērības cienīgs, bet “Qualcomm” šo procesoru veidojot tieši priekš nākamā “Samsung” tālruņa. Pašreizējiem “Galaxy S8” tālruņiem ir iestrādāts šobrīd jaunais un modernais 10 nanometru “Snapdragon 835” procesors, kas ir ātrāks un energoefektīvāks par iepriekšējiem.

Kāds “Samsung” darbinieks baumu līmenī pastāstījis, ka uzņēmums arī neizslēdz iespēju gada laikā pats izveidot savu procesoru.

“Galaxy S8” šobrīd ir vienīgais telefons ar jaunāko “Qualcomm” procesoru, kas to padara par vienu no labākajiem pasaulē.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli