Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants ”Samsung” bez lielas parādes un ažiotāžas laidis klajā jauno ”Samsung Galaxy S8 Active” viedtālruni.

”Galaxy S8” un ”S8 Plus” telefonus ”Samsung” atrādīja krāšņā preses konferencē, kur tika prezentētas vēl dažas tehnoloģijas, piemēram, 360 grādu kamera. Kā jau pēdējos gados ierasts, pēc galvenā flagmaņa prezentācijas ”Samsung” gatavojās atrādīt konkrētās sērijas īpaši izturīgā telefona versiju ”Active”.

”S8 Active” vizuāli ir pavisam citādāks kā oriģinālais ”S8”. Tas nav saņēmis izliekto ekrānu, kā arī eleganto tālruņa aizmugurējo paneli. Šī ierīce izskatās pēc klasiska palielinātas izturības telefona, kas ir aprīkota ar triecienizturīgiem materiāliem, ūdens un putekļu necaurlaidību, utt.

Ierīcei ir identiskas tehniskās specifikācijas kā ”S8”, taču akumulators ”Active” ir lielāks (4000 mAh). Viedtālrunis sākotnēji tirdzniecībā nonāks 11. augustā ASV pie ”AT&T” mobilo sakaru operatora, kur maksās 850 ASV dolārus. Informācija, vai šis telefons nonāks arī veikalu plauktos Latvijā, nav pieejama.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

 

Saistītās tēmas: Galaxy S8samsung

Izsaki savu viedokli