Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau tas ir ierasts, tādiem populāriem tālruņiem kā Samsung Galaxy flagmaņiem nereti nākas saskarties ar nespēju apmierināt augsto pieprasīju, taču situāciju vēl vairāk pasliktina gadījumi, ja kādu no komponentēm nav iespējams saņemt pietiekamā apjomā.

Šoreiz runa ir par Samsung Galaxy S5  kameras lēcu sistēmu. Izrādās, ka ar augstu sarežģītības pakāpi un resursietilpīgu ražošanu var lepoties ne tikai kameras ISOCELL sensors, bet arī viedtālrunī atrodamās kameras lēcas. Rezultātā, kā vēsta Dienvidkorejā bāzētā vietne ETNews, Samsung dotajā brīdī ir saņēmis vien 20-30 procentus no nepieciešamajām lēcām.

Tiek norādīts, ka lēcu sistēma sastāv no sešiem elementiem, kamēr iepriekšējās paaudzes izstrādājumā – Galaxy S4 – tādi bija pieci.

Informācija, vēsta, ka šī problēma izraisījusi Samsung pamatīgas galvas sāpes, jo lēcu trūkuma dēļ nav iespējams pilnvērtīgi uzsākt Galaxy S5 masveida ražošanu.

Plānots, ka Samsung jaunākais flagmanis tirgū nonākšot jau 11. aprīlī, tiesa, vai viedtālrunim izdosies apmierināt augsto pieprasījumu vai vismaz nodrošināt jau pasūtīto ierīču piegādi, to rādīs laiks.

Pirms laika vēstījām, ka Samsung Galaxy S5 ražošanu ietekmēs arī kādā Dienvidkorejas rūpnīcā izcēlies ugunsgrēks.

galaxy s5 2

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli