Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tiek paredzēts, ka uzņēmums Samsung drīzumā iepazīstinās pasauli ir pirmo “elastīgo” displeja paneli ASV tehnoloģiju gadatirgū. Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants prezentēs 9,1 collu (23 cm) paneli Society for Information Display 2017 pasākumā Losandželosā, kas notiks no 23. līdz 25. maijam.

Displejs, kas varētu tikt izmantots kā aksesuārs, salokāms tālrunis vai palīgs automašīnās, būs spējīgs saliekties līdz 12 mm.

Kamēr pašreizējais OLED elastīgais displejs ir spējīgs locīties tikai uz vienu pusi, šis displejs ir vairākos veidos pārveidojams – to var izliekt, atliekt vai pat rullēt no abām pusēm,” sacīja Samsung pārstāvis ārzemju medijiem. Tomēr pārstāvis arī minēja, ka šī tehnoloģija ir tikai pētniecibas un attīstības sākuma stadijā, tāpēc ir pārliecināts, ka drīzumā patērētājiem būs pieejami arī “stiepjamie” tālruņi.

Kaut gan arī pirms tam ir bijuši līdzīgi elastīgo ierīču patenti no tehnoloģiju kompānijām. Apple šī gada februārī iesniedza “elastīgo ievadu/izvadu” ierīču patentu, kamēr tika baumots, ka Samsung strādā pie jaunā Galaxy X viedtālruņa, kas varētu pārveidoties par planšeti.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: displejsElastībaIerīcesIzliektsisamsung

Izsaki savu viedokli