Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī neoficiāla informācija par nākamo iPhone viedtālruni ir pieejama visnotaļ plašā klāstā, tomēr tā neļauj skaidri iezīmēt ierīces apveidus vai precīzu debijas laiku. Jaunākā vēstis no ziņu aģentūras Reuters norāda, ka jau pēc dažām nedēļām tiks uzsākta ierīces masveida ražošana.

Viens no Apple galvenajiem sadarbības partneriem – mobilo ierīču detaļu ražotājs Pegatron – dotajā brīdī ver vaļā vēl vienu rūpnīcu un pieņem darbā arvien vairāk strādnieku, lai varētu uzsākt iPhone 6 ražošanu, vēsta jau pieminētais avots.

Apple jaunākā viedtālruņa ražošanu gan plānots uzsākt nedaudz vēlāk. Informācija norāda, ka rūpnīcas iekārtas varētu tikt iedarbinātas otrajā ceturksnī.

Tiesa, Pegatron pavisam noteikti nebūs vienīgais uzņēmums, kas tiks iesaistīts ražošanas procesā. Ražošanas lielāko daļu nodrošinās jau zināmais Foxconn, kas arī būs ierīces galvenais ražotājs.

Tiesa, lielāko tehnoloģiju portālu centieni izspiest kādu komentāru no Apple beigušies nesekmīgi. iKompānija atteikusies no oficiāla viedokļa paušanas par minētajām baumām.

Foxconn_Worker

Saistītās tēmas: appleražošana

Izsaki savu viedokli