Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sekojot lietotāju vēlmēm un tendencēm modes pasaulē, Latvijā pieejami Samsung Galaxy S7 un Galaxy S7 Edge telefoni izsmalcinātajā rozā zelta krāsā. Tādējādi jaunākās sērijas viedtālruņi nu pieejami trīs izvēles toņos – melnā, zelta un rozā zelta.

Telefona rozā zelta krāsa, tāpat kā pārējās sērijā, ir dabiska un izsmalcināta, tādēļ tas kā praktisks aksesuārs viegli sakombinējams ar apģērbu un lietotāja personību. Galaxy S7 ar 5,1 collu ekrānu un Galaxy S7 edge ar 5,5 collu ekrānu ir veidoti no stikla un metāla, un rozā zelta mirdzums šo materiālu saspēli akcentē vēl vairāk.

Modes māksliniece Indra Salceviča arī šīs vasaras garderobē iesaka izvēlēties rozā toņus, jo tie lieliski izceļ iesauļotu ādu un tēlu dara majestātisku un cēlu. “Rozā zelts ir sievišķības triumfa krāsa, jo spēj izcelt maigās līnijas, sievišķīgumu, koķetēriju un atturību vienlaikus. Man personīgi šī krāsa asociējas ar zefīra gaisīgo vieglumu un eleganci, turklāt tajā nav manāms bērnišķīgais rozā krāsas raksturs,” saka zīmola “Red Salt” dizainere I.Salceviča.

“Baltijas valstu iedzīvotāji, īpaši sievietes un jaunieši, pēdējā laikā arvien biežāk dod priekšroku dažādu krāsu telefoniem, nevis ierastajam melnajam, piemēram, izteiksmīgam zelta tonim, ko izvēlas pat aptuveni puse pircēju. Sekojot līdzi lietotāju vēlmēm izcelties un ierīci lietot arī kā praktisku stila elementu, šajā vasarā piedāvājam rozā zelta krāsas Galaxy S7 sērijas telefonus,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Šīs sērijas viedtālruņi var lepoties arī ar pilnīgu putekļu drošību un ūdens aizsardzību, kas aktuāli tieši vasaras sezonā. Iekrītot maksimāli pusotra metra dziļumā līdz pusstundai, telefona darbība netiks ietekmēta. Tāpat telefonā iebūvēta Dual Pixel tehnoloģija, kas ļauj uzņemt asus un kvalitatīvus attēlus pat nepietiekamā apgaismojumā.

Samsung Galaxy S7 sērijas telefonu aptuvenā mazumtirdzniecības cena ir no 719 eiro (Galaxy S7) līdz 819 eiro (Galaxy S7 edge) atkarībā no izvēlēta modeļa un atmiņas lieluma. Iegādājoties jebkuru no S7 sērijas telefoniem līdz 3. jūlijam, dāvanā iespējams saņemt 64GB microSD karti, ar kuru būs pietiekami, lai iemūžinātu 17 000 vasaras fotomirkļu.

Izsaki savu viedokli