Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ik gadu dažādos tehnoloģiju pasākumos tiek prezentēti simtiem jaunu telefonu, no kuriem ir arī izlēcēji. Ar aizraujošu dizainu šajā gadā izcēlies mazpazīstams uzņēmums ProTruly, kas radījis viedtālruni Darling ar iestrādātu 360 grādu kameru.

Tas ir pirmais viedtālrunis pasaulē, kas spējīgs fotografēt attēlus un filmēt video visos virzienos vienlaicīgi. Ņemot vērā, ka YouTube un Facebook atbalsta 360 grādu video formātu, ar to varēs ērti filmēt un radīto materiālu uzreiz augšupielādēt sociālajos tīklos.

Tālrunim tādējādi ir ļoti savāds dizains, kas to nepadara par ļoti ērtu ierīci. Telefons, protams, ir radīts Ķīnā un būs nopērkams tikai šajā valstī. Plānots, ka tam būs divas versijas – viena maksās gandrīz 600 eiro, bet otra vairāk nekā 1000 eiro.

Telefonam būs 5,5 collu 1080p ekrāns, MediaTek procesors, 4GB operatīvā atmiņa, vienlīdzīga 13 megapikseļu kamera abās pusēs, kā arī 3,560 mAh ietilpīgs akumulators. Plānots, ka abu modeļu tehniskajās specifikācijās nebūs būtisku izmaiņu. Cenas atšķirība būs mērojama dizaina elementos. Dārgākā versija saturēs zelta elementus, ādu un četrus iestrādātus dimantus.

Resursi: http://www.theverge.com/

Saistītās tēmas: kameraTālrunis

Izsaki savu viedokli