Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Sporta pulksteņu ražotājs ”Polar” laidis klajā jaunu gudro ierīci. Tā ir neliela aproce, kas mēra sirds ritmu un informāciju nosūta uz viedtālruni, kur attiecīgi to var apskatīt.

Lai arī mūsdienās teju katram fitnesa pulkstenim un viedpulkstenim ir sirds ritma mērītāji, tomēr ne vienmēr cilvēkam ir nepieciešamas visas pulksteņa piedāvātās funkcijas. Citam svarīgi ir apskatīt tikai dienā veikto kilometru un sadedzināto kaloriju daudzumu, citam – nogulētās stundas, utt.

Protams, pulksteņos iebūvētie sirds ritma mērītāji nav ideāli un tie nespēj demonstrēt maksimāli precīzus rādījumus. Cilvēki nereti izmanto arī sirds ritma jostas, kas nereti mēdz būt neērtas. Savukārt, ja atgriežamies pie funkciju nepieciešamības – citam ir ļoti svarīgi sekot līdzi savam sirds ritmam.

Un šādiem cilvēkiem ”Polar” jaunā sirds ritma aproce ir ideāli piemērota. ”Polar OH1” iekšējā atmiņā spēj uzglabāt pēdējo 200 stundu informāciju par sirds ritmu, aprocei ir 12 stundu akumulators, kā arī tā ir ūdensizturīga līdz pat 30 metriem.

Sirds ritmam iespējams sekot līdzi ”Polar Beat” viedtālruņu aplikācijā, kā arī trešo pušu programmās. Nelielais sirds ritma mērītājs maksā 79,95 ASV dolārus, tomēr Latvijā tas vēl nav pieejams.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: polarviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli