Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Somijas Aalto Universitātes zinātnieki veikuši visnotaļ interesantu pētījumu, kas atklāj mobilo ierīču maksimālo lejupielādes ātrumu, ko iespējams sasniegt no mobilo sakaru tīkliem. Rezultātā tapis arī mobilo ierīču Top 150, kura augšgalā, saprotams, atrodas vairāku kompāniju flagmaņi, kas var lepoties ar 4G tīklu atbalstu.

Vadoties pēc pētījuma rezultātiem, ātrākā informācijas lejupielāde ir iespējama no LG G2 (D802) viedtālruņa, kas pārdošanā nonāca pagājušā gada septembrī, taču tā maksimālais lejupielādes ātrums sasniedz 103 Mbps.

Aiz muguras LG izstrādājumam atrodas vairāki viedtālruņi, kas spējīgi nodrošināt interneta ātrumu virs 90 Mbps. Starp tiem atrodami Samsung izstrādātie Galaxy S4 4G+, Galaxy Note 3, Galaxy S3. Tāpat topa augšgalā atrodas Nokia Lumia 920 un Lumia 925, bet turpat netālu arī Xperia Tablet Z, iPhone 5S.

Nākamajā klasē atrodas ierīces, kas nodrošina ātrumu starp 80 un 90 Mbps. Tur konkurenci sastāda Nexus 5, Lumia 820, Sony Xperia V, Galaxy S4 mini, savukārt vēl zemāk atrodas iPad Air, Lumia 625, HTC One, iPhone 5 un iPad 4.

Pētījuma autori norāda, ka patīkamu pārsteigumu sagādājuši Somu viedtālruņa Jolla izstrādātāji, kas ar pirmo mēģinājumu jau spējuši izgatavot ierīci, kura spēj lejupielādēt failus ar ātrumu 50 Mbps.

Plašākus Somijas Aalto Universitātes zinātnieku izstrādātā pētījuma rezultātus var apskatīt šeit. Vai tava ierīce atrodas Top 150 sarakstā?

Top 150 mobile internet download

 

Top 150 mobile internet download 2

Saistītās tēmas: 4g ltemobilais internets

Izsaki savu viedokli