Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Vakar ”Apple” laida klajā ”iOS 11” atjauninājumu, kas nonācis arī līdz Latvijai. Pēc ”iPhone” vai ”iPad” sistēmas atjaunināšanas viedo ierīču lietotāji saņems negaidītus jaunumus. Proti, vairs nedarbosies atsevišķas aplikācijas.

Tas tādēļ, ka jaunā operētājsistēmas versija neatbalsta 32 bitu programmatūru. Visas aplikācijas, kurām nebūs izstrādātas 64 bitu versijas, ar ”iOS 11” nedarbosies un, mēģinot to atvērt, izleks paziņojums, ka izstrādātājam ir jāpielāgo aplikācija jaunajiem standartiem.

Taisnības labad jāsaka, ka ”Apple” jau laicīgi (pagājušā gada oktobrī) brīdināja izstrādātājus, ka jaunās sistēmas versijas 32 bitu aplikācijas neatbalstīs. ”iOS 11” ir saderīgs tikai un vienīgi ar 64 bitu aplikācijām un tā ir tikai pašu izstrādātāju vaina, ja gada laikā tie savas aplikācijas nav spējuši pārveidot uz 64 bitiem.

Protams, lielākā daļa programmu strādās, taču būs atsevišķas, kuras kādu laiku nedarbosies. Jāatgādina, ka ”iOS 11” ir saderīgs ar 64 bitu ierīcēm – iPhone 5s, SE, 6 Plus, 6, 6s Plus, 6s, 7 Plus, un 7, kā arī piektās paaudzes iPad, iPad Air, iPad Air 2, visiem iPad Pro modeļiem, iPad Mini 2 un jaunākiem mazajiem iPad, kā arī sestās paaudzes iPod touch.

Izmantotie resursi: https://www.macrumors.com

Saistītās tēmas: appleios 11ipadiphone

Izsaki savu viedokli