Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedpulksteņu izstrādātājs Pebble ir viens no veiksmīgākajiem Kickstarter projektiem, kas spējis gada laikā no idejas izaugt līdz pasaulē plaši zināmai ierīcei. Turklāt popularitāti apliecina arī izstrādājuma augstie noieta apjomi.

Masveida ražošanā pirmie Pebble viedpulksteņi nonāca 2013. gada pašā sākumā. Kopš debijas tirgū ir pagājuši nepilni 15 mēneši un šajā laikā Pebble izdevies realizēt 400 tūkstošus viedpulksteņu. Turklāt pieprasījums pēc šiem gudrajiem pulksteņiem vēl aizvien saglabājas augstā līmenī.

Kompānijas ražojumu popularitāte palielina arī nesen prezentētie Pebble Steel izstrādājumi, kas izveidoti no metāla, ir apgādāti ar metāla vai ādas siksniņu.

Turklāt visnotaļ cienījami ir ne tikai Pebble ierīču realizācijas apjomi, bet arī aplikāciju veikals. Dotajā brīdī šiem viedpulksteņiem ir pieejamas vairāk nekā 1000 aplikācijas, ko rada 12 tūkstoši reģistrētu izstrādātāju.

Protams, var argumentēt, ka Pebble veiksmes stāsts ir balstīts uz faktu, ka tirgū vēl nav būtiski saasinājusies konkurence. Šajā apgalvojumā ir arī daļa patiesības, ņemot vērā, ka jau drīzumā par pircēju sirdīm karos Motorola, LG, Google, savukārt patērētāju simpātijas atkārtoti iegūt centīsies Samsung ar jaunākajiem Gear 2 viedpulksteņiem.

pebble smartwatch 2

Saistītās tēmas: pebbleviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli