Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Internetā beidzot parādījušies ilgi gaidīā “iPhone 8” viedtālruņa attēli. Jau iepriekš vēstījām par populārākajām izskanējušajām baumām saistībā ar “Apple” jauno flagmani “iPhone 8” un, apskatot fotogrāfijas, nākas secināt, ka praktiski visas baumas izrādījušās patiesas.

Šā gada nogalē “Apple” prezentēs “iPhone 7s” un “iPhone 7s Plus” telefonus, taču cilvēkus, protams, daudz vairāk interesē tas, ko sagaidīt no galvenā varoņa “iPhone 8”. Pirms tam bija skaidrs, ka jaunās paaudzes telefona izskats nelīdzināsies nevienam iepriekš redzētajam “iPhone” modelim.

Pirmās prognozes – “iPhone 8” ekrāns būs daudz lielāks kā iepriekšējiem modeļiem, tam ieskaujot praktiski visu priekšējo tālruņa daļu. Tāpat tā apmales tikšot veidotas no alumīnija materiāla, bet aizmugurējā daļa būs no stiklota materiāla. Kā izrādās, tas viss tiešām izrādījies patiesi. Jaunajos attēlos redzams tieši šādi noraksturots telefons.

“Apple”, iespējams, lēnām sāks nopludināt sīkākas detaļas saistībā ar telefonu un nebūs pārsteigums, ka dažas dienas pirms oficiālās prezentācijas jau 100% būs skaidrs gan tālruņa dizains, gan visas pārējās opcijas. Līdzīgu scenāriju piedzīvoja “iPhone” galvenais konkurents “Samsung Galaxy S8”.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleiosiphone 8

Izsaki savu viedokli