Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

Ķīnas tehnoloģiju uzņēmums OnePlus, kas ražo jaudīgus un konkurētspējīgus viedtālruņus, 20. jūnijā prezentēs savu jaunāko veikumu OnePlus 5, kas būs One Plus 3T pēctecis. Lai nerastos jautājumi, kur palicis OnePlus 4, tad uzreiz jāatgādina, ka skaitlis ”4” Ķīnā tiek uzskatīts par nelaimīgu.

Uzņēmums vēl nav atklājis viedās ierīces tehniskos parametrus, taču izskanējušas runas, ka tam būšot šobrīd jaudīgākais Qualcomm procesors Snapdragon 835 un 4GB vai 6GB operatīvās atmiņas apjoms.

Pēdējā informācija liecina, ka OnePlus 5 būšot ļoti līdzīgs dizains kā vienam no pasaulē jaudīgākajiem viedtālruņiem iPhone 7 Plus. Interneta vietnē http://www.slashleaks.com parādījies attēls, kur redzams gaidāmā tālruņa aizmugurējais panelis un top skaidrs, ka tā dizains ir krietni aizgūts no iPhone 7 Plus.

Attēlā redzams, ka telefona duālās kameras un zibspuldzes novietojums atrodas identiskā pozīcijā kā iPhone 7 Plus. Līdzīgi kā OnePlus 3T, ko nesen tirdzniecībā laida viens no vadošajiem Latvijas telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem BITE, arī OnePlus 5 pirkstu nospieduma lasītājs atradīsies uz mājas pogas.

Godīgi sakot, OnePlus 5 dizains ieguvis būtiski atšķirīgu izskatu, kā iepriekšējā viedtālruņu ražotāja versija.

 

Saistītās tēmas: oneplusviedtālruņi

Izsaki savu viedokli