Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

Ķīnas augstvērtīgo viedtālruņu ražotājs ”OnePlus” drīzumā laidīs klajā savu jaunāko veikumu ”OnePlus 5”. Lai arī telefona nosaukumā ir iekļauts skaitlis ”5”, tomēr tā nav viedtālruņu piektā sērija, jo ”OnePlus 3T” pēctecis ir ”OnePlus 5”. Ķīnā skaitlis ”4” gluži vienkārši tiek uzskatīts par nelaimīgu, tādēļ modelis ”OnePlus 4” tā arī nekad neeksistēs.

”OnePlus 5”, visticamāk, iegūs ļoti līdzīgu dizainu kā ”iPhone 7 Plus”. Lai arī uzņēmums izstrādājis vairākus prototipus, tomēr paredzams, ka gala iznākumā tam būs gandrīz identisks aizmugurējā paneļa dizains, kā šī brīža labākajam ”Apple” telefonam.

Uzņēmuma vadītājs Pete Lū pastāstīja, ka iepriekšējam modelim duālā kamera netika iestrādāta tādēļ, ka tas bija pārāk sarežģīts uzdevums. Tāpat viņš atklāja, ka jaunajam telefonam liela uzmanība tika veltīta kameras darbībai, lai tā spētu konkurēt ar ”Galaxy S8”, ”iPhone 7 Plus” un citiem milžiem.

Interesanti, ka ”OnePlus” pat plānoja jaunajās ierīcēs iestrādāt slavenos ”Samsung” izliektos ekrānus, tomēr uzņēmuma neesot bijusi iespēja tos iegūt.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: oneplus 5viedtālruņi

Izsaki savu viedokli