Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets
post-image

Viens no labākājiem Ķīnas viedtālruņu ražotājiem ”OnePlus” nesen laida klajā jauno flagmani ”OnePlus 5”. Tālrunis, kā ierasts, saņēmis konkrētajam laikam ārkārtīgi jaudīgas specifikācijas par relatīvi zemu cenu (500 eiro).

”OnePlus” tālruņi visā pasaulē iemantojuši ārkārtīgi lielu popularitāti. Piemēram, Latvijā cilvēki to lietoja pat pašos pirmsākumos, kad ierīci varēja iegūt tikai ar īpašu ielūgumu palīdzību un tā oficiāli netika tirgota.

Pirmais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas sāka oficiāli piedāvāt ”OnePlus” tālruni, bija ”Bite”. ”OnePlus 3T” viedā ierīce atstāja ļoti pozitīvu iespaidu, kas viesa cerības, ka jaunais modelis būs nepārspējams.

Tomēr, ne viss Ķīnas tālruņu ražotājam izdevies kā cerēts. ”OnePlus” izvēlējās kopēt ”iPhone 7 Plus” dizainu, izveidojot ļoti līdzīga izskata ierīci. Tas, iespējams, bija galvenais iemesls, kādēļ ierīces lietotāji saskārušies ar nepatīkamām problēmām.

Kādēļ ”OnePlus 5” var uzskatīt par ne to veiksmīgāko tālruni? Tādēļ, ka tas pirmo reizi ierīču eksistences vēsturē var pievilt savus klientus. ”OnePlus 5” iestrādāts tāds pats ekrāns kā ”OnePlus 3T”, kas, kā izrādās, ir apgriezts otrādi.  Tas daudziem viedtālruņa lietotājiem radījis ”jelly scrolling” efektu . Tas nozīmē, ka, piemēram, tinot uz leju mājaslapu vai ”Twitter” lenti, attēls mēdz saplūst ar tekstu (skatīt video zemāk).

”OnePlus” gan atbildēja, ka ”jelly” efekts ir normāla parādība, taču reāli to nav iespējams izlabot. Efektu izraisījusi ekrāna apgriešana, kas tikusi veikta tādēļ, lai veiksmīgi tiktu kopēts ”iPhone 7” kameras un antenas novietojums

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: oneplusviedtālruņi

Izsaki savu viedokli