Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no labākājiem Ķīnas viedtālruņu ražotājiem ”OnePlus” nesen laida klajā jauno flagmani ”OnePlus 5”. Tālrunis, kā ierasts, saņēmis konkrētajam laikam ārkārtīgi jaudīgas specifikācijas par relatīvi zemu cenu (500 eiro).

”OnePlus” tālruņi visā pasaulē iemantojuši ārkārtīgi lielu popularitāti. Piemēram, Latvijā cilvēki to lietoja pat pašos pirmsākumos, kad ierīci varēja iegūt tikai ar īpašu ielūgumu palīdzību un tā oficiāli netika tirgota.

Pirmais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas sāka oficiāli piedāvāt ”OnePlus” tālruni, bija ”Bite”. ”OnePlus 3T” viedā ierīce atstāja ļoti pozitīvu iespaidu, kas viesa cerības, ka jaunais modelis būs nepārspējams.

Tomēr, ne viss Ķīnas tālruņu ražotājam izdevies kā cerēts. ”OnePlus” izvēlējās kopēt ”iPhone 7 Plus” dizainu, izveidojot ļoti līdzīga izskata ierīci. Tas, iespējams, bija galvenais iemesls, kādēļ ierīces lietotāji saskārušies ar nepatīkamām problēmām.

Kādēļ ”OnePlus 5” var uzskatīt par ne to veiksmīgāko tālruni? Tādēļ, ka tas pirmo reizi ierīču eksistences vēsturē var pievilt savus klientus. ”OnePlus 5” iestrādāts tāds pats ekrāns kā ”OnePlus 3T”, kas, kā izrādās, ir apgriezts otrādi.  Tas daudziem viedtālruņa lietotājiem radījis ”jelly scrolling” efektu . Tas nozīmē, ka, piemēram, tinot uz leju mājaslapu vai ”Twitter” lenti, attēls mēdz saplūst ar tekstu (skatīt video zemāk).

”OnePlus” gan atbildēja, ka ”jelly” efekts ir normāla parādība, taču reāli to nav iespējams izlabot. Efektu izraisījusi ekrāna apgriešana, kas tikusi veikta tādēļ, lai veiksmīgi tiktu kopēts ”iPhone 7” kameras un antenas novietojums

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: oneplusviedtālruņi

Izsaki savu viedokli