Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Aizvadītajā gadā Dienvidkorejs tehnoloģiju milzis ”Samsung” prezentēja ”Note” sērijas septītās paaudzes ierīci. Taču pēc tam izrādījās, ka tā bija viena lielākajām ”Samsung” neveiksmēm uzņēmuma vēsturē, jo cilvēkiem visā pasaulē ”Note7” viedtālruņi hroniski uzkarsa, mēdza aizdegties un pa eksplodēt.

Varēja šķist, ka šāds notikumu pavērsiens pamatīgi iedragāja ”Samsung” reputāciju, liekot potenciālajiem ierīču pircējiem uz kompānijas produkciju skatīties skeptiski. Tomēr nekā tāda. Kā izrādās, ”Samsung” jaunā ierīce ”Note8” iepriekšpārdošanas apjomu ziņā ir visu laiku veiksmīgākais ”Samsung Note” sērijas tālrunis.

Viedtālruņa iepriekšpārdošana sākās 24. augustā un Latvijā tā noslēgsies 14. septembrī. Cilvēki, kuri ierīci rezervēja laicīgi, to saņems, sākot no 15. septembra.

Lai arī ”Note8” ir visu laiku dārgākais ”Note” sērijas viedtālrunis (cena Latvijā aptuveni 1000 eiro), tas nav bijis šķērslis cilvēku vēlmei pēc ierīces. ”Samsung” nav atklājis precīzi, cik ierīces ir pasūtītas, tomēr uzņēmums paziņojis, ka skaits esot krietni lielāks kā pagājušogad ap šo laiku.

Jāatzīmē, ka iepriekšpasūtot ierīci dāvanā var saņemt dažādus aksesuārus. Piemēram, LMT piedāvā ”DeX” pārveidotāju, kas viedtālruni pārvērš par datoru, ļaujot tam pieslēgt monitoru, tastatūru un peli.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: note8samsung

Izsaki savu viedokli