Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Informācija par trīs Samsung Galaxy Tab 4 planšetdatoriem noplūda jau pirms vairākām nedēļām MWC 2014 ietvaros. Tiesa, toreiz gaidītā debija tā arī nenotika. Šoreiz nopludināta informācija no FCC sertifikācijas centra, liekot manīt, ka ierīces patiešām eksistē, bet to debijas ir jau tepat aiz stūra.

Jaunākā informācija vēsta, ka ceturtās paaudzes Galaxy Tab 10.1 planšetdators tiks apgādāts ar 10,6 collu nevis ierasto 10,1 collu displeju. Tas nodrošinās 1280×800 pikseļu izšķirtspēju, savukārt par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 400 procesors (četri kodoli, 1,2 GHz), Adreno 305 grafiskais procesors un 1,5 GB operatīvā atmiņa.

Baumas vēsta, ka ierīces priekšpusē atradīsies videozvaniem paredzētā 1,2 MP kamera, savukārt aizmugurē būs novietota 3 MP kamera. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 16 GB (lietotāja datiem atvēlēti 12 GB), taču to visu darbinās Android 4.4.2 KitKat operētājsistēma.

Informācija noplūdusi arī par Galaxy Tab 8.0. Šī ierīce saņems identiskus tehniskos parametrus, ja neskaita nosaukumam atbilstošu 8 collu displeju displeju.

Ņemot vērā faktu, ka informācija noplūdusi no sertifikācijas centra, paredzams, ka ierīču debijas vairs nav aiz kalniem.

samsung tab 4leak

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy tab

Izsaki savu viedokli