Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Paredzams, ka rīt, 12. septembrī, ”Apple” preses konferencē tiks atrādīts ilgi gaidītais 10. jubilejas ”iPhone” viedtālrunis. Jau veselu gadu interneta vidē cirkulējušas runas par to, kāds būs šis telefons, kādas specifikācijas tas iegūs un galu galā – kāds būs ierīces nosaukums?

Zināms, ka ”Apple” prezentēs trīs viedtālruņus, taču jaunākā informācija sagriezusi kājām gaisā iepriekšējās prognozes. Bija gaidāms, ka galvenais flagmanis būs ”iPhone 8”, kamēr pārējie divi tālruņi iegūtu ”iPhone 7S”, ”iPhone 7S +” vai tamlīdzīgus nosaukumus.

Vēlāk sekoja prongoze, ka vietelefonu nosaukumi varētu būt ”iPhone”, ”iPhone Plus” un ”iPhone Pro”, taču pēdējā informācija liecina, ka iepriekšējie spriedumi bijuši maldīgi. Ķīnas sociālajā tīkā ”Weibo” kāds lietotājs publicēja attēlu ar jaunā ”iPhone” ražošanas uzlīmīti, kas paredzēta ierīcei ar nosaukumu ”iPhone 8, Space Gray 64 GB”.

Ņemot vērā, ka jaudīgais tālrunis nesaņems papildus krāsu nosaukumus, tad dažādi ”Apple” blogi kā ”iCulture” un ”9to5Mac” paziņojuši, ka lētākās ierīces, kas vairāk līdzināsies ”iPhone 7”, tiks dēvētas par ”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus”. Savukārt tālrunis, par ko nemitīgi tiek spekulēts, varētu saņemt ”iPhone X” vai arī ”iPhone Edition” nosaukumu.

To noskaidrosim rītdien.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: iphoneprezentācija

Izsaki savu viedokli