Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Somijas tehnoloģiju uzņēmums ”Nokia” uzsācis vēl vienu sadarbību jeb, pareizāk sakot, to atjaunojis. Šodien vēstījām, ka ”Nokia” parakstīja patentu līgumu ar Ķīnas tehnoloģiju uzņēmumu ”Xiaomi”, bet ar to vēl nekas nebeidzās.

Somu uzņēmums pavēstījis, ka atjaunojis sadarbību ar optikas uzņēmumu ”Carl Zeiss”. ”Nokia” ļoti skaļi un pārliecinoši komentēja atjaunoto sadarbību. ”Ekskluzīvā sadarbība ar ”Zeiss” atnesīs maksimāli labāko fotografēšanas pieredzi viedtālruņos, kā arī ieviesīs jaunus standartus viedtālruņu kameru industrijā.”

”Nokia” un ”Carl Zeiss” jau iepriekš radīja ārkārtīgi solīdas viedtālruņu kameras. Tāpat, tika izveidota viena no labākajām viedtālruņu kamerām pasaulē – 41 megapikseļu ”Nokia 808 PureView”. Šis tālrunis gan vairs nav tik viegli pieejams, tomēr tā kamera joprojām spēj sacensties ar labākajām mūsdienu ”Android” un ”Apple” ierīču kamerām.

”Nokia” nesen laida klajā budžeta klases viedtālruņus ”Nokia 3”, ”Nokia 5” un ”Nokia 6”. Tajos vēl netika ieviesta ”Zeiss” kamera, taču paredzams, ka ”Nokia 9” gan varētu saņemt tieši šo kameru.

 

Izmantotie resursi: https://www.androidcentral.com

 

 

Saistītās tēmas: nokiasadarbībazeiss

Izsaki savu viedokli