Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics prezentējis jaunākos Galaxy A (2016) sērijas viedtālruņus – Samsung Galaxy A3, A5 un A7. Līdzīgi kā vadošās Galaxy S6 sērijas ierīces, tie veidoti no metāla un stikla, radot stilīgu dizainu. Jaunajām ierīcēm ir uzlabota kameras funkcionalitāte un augsta veiktspēja, un Latvijā tās būs pieejamas trīs izmēros – ar 5,5 collu ekrānu Galaxy A7 modelim, 5,2 collu ekrānu Galaxy A5 modelim un 4,7 collu ekrānu Galaxy A3 tālrunim.

03_SM-A510_Standard_front left

“2015. gads Galaxy A sērijas ierīcēm Latvijas tirgū bijis veiksmīgs – šie viedtālruņi ieņēmuši pārliecinošas līderpozīcijas savās cenu kategorijās, liecina pētījumu kompānijas GfK dati. Ierīces atbilst aktuālākajām stila tendencēm un ir kā radītas jaunākai paaudzei – jauniešiem, kas vēlas izpausties un sazināties caur sociālajiem tīkliem tieši no sava viedtālruņa,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

2016. gada Galaxy A viedtālruņu modeļiem ir uzlabota kamera gaišāku un skaidrāku foto un video attēlu uzņemšanai. Modernajā kameras sistēmā ietilpst Optiskā Attēla Stabilizācija (OIS), kas palīdz fiksēt attēlu, savukārt priekšējās un aizmugurējās kameras objektīvs ar F1.9 gaismasspēju ļauj lietotājiem uzņemt kvalitatīvus attēlus arī vājā apgaismojumā. Ar Samsung Quick Launch funkciju – nospiežot divas reizes uz sākumekrāna taustiņa – kameras lietotne atvērsies mazāk nekā sekundes laikā. Tālruņa īpašnieki varēs uzņemt arī teicamus pašportretus ar Wide Selfie un Palm Selfie režīmiem un īpašiem skaistuma efektiem.

Galaxy A tirdzniecībā Latvijā nonāks 2016. gada janvāra vidū pie vadošajiem mobilo sakaru operatoriem un lielākajos elektrotehnikas veikalos. Jauno tālruņu aptuvenā cena būs robežās no 329 EUR līdz 479 EUR atkarībā no modeļa, un sākotnēji tie būs pieejami melnā un zeltītā krāsā.

Izsaki savu viedokli