Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Spēļu izstrādātājs ”Niantic” šovasar bija paredzējis ”Pokemon Go” spēlētāju pasākumus. Pasaulē populārākās papildinātās realitātes spēles pasākumos visā pasaulē cilvēkiem būtu iespēja notvert retus pokemonus un iegūt dažādus citus virtuālos labumus.

Tomēr pēc lielās izgāšanās Čikāgas festivālā, nākamie pasākumi tika atcelti. To norises vietas bija paredzētas Eiropas pilsētās, bet, pateicoties ”Niantic” vājajiem serveriem, liela daļa Čikāgas pasākuma apmeklētāju nevarēja nemaz ielogoties aplikācijās un tikt pie spēlēšanas. Milzīgā pārslodze darīja savu, uz ko nebija gatavs ”Niantic”.

”Niantic” izziņojis pārcelto pasākumu datumus: 7. oktobrī tie notiks Čehijas pilsētā Prāgā un Dānijas pilsētā Kopenhāgenā, bet 14. oktobrī risināsies Stokholmā, Zviedrijā un Amstelvēnā, Nīderlandē.

Spēles spēlētāji, protams, būs skeptiski par nākamajiem pasākumiem, bet ”Niantic” otrreiz izgāzties nedrīkstēs. Jāatgādina, ka daži festivāli netika atcelti – 16. septembrī Oberhauzenā, Vācijā un Barselonā, Spānijā.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: nianticPokemon GO

Izsaki savu viedokli