Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ir apritējis gandrīz gads kopš viedtālruņu lietotājiem ir pieejama milzu popularitāti ieguvusī papildinātās realitātes spēle Pokemon GO. Ar pokemonu slimību apslima miljoniem cilvēku visā pasaulē, taču, cik ātri spēle savu popularitāti ieguva, tik ātri arī pazaudēja.

Pēc nepilna gada kopš spēlītes eksistences to spēlē daudz mazāk cilvēku, nekā tas bija pirmsākumos. Pēdējo mēnešu laikā Niantic veicis vairākus mēģinājumus, lai cilvēkos atkal raisītu interesi spēlēt spēli, piemēram, dodot iespēju konkrētos datumos noķert retus un īpaši kādam pasākumam veltītus pokemonus.

Jāatzīst, ka visā pasaulē cilvēkiem, kas dzīvo nomaļās vietās vai laukos nav iespējas pilnvērtīgi spēlēt Pokemon GO. Šādās vietās ir ļoti maz vai nav neviena pieturas punkta (pokestop), ap kuriem parasti atrodami pokemoni, un kuros iespējams iegūt dažādus virtuālos labumus.

Niantic beidzot padomājis par cilvēkiem, kas dzīvo šādās teritorijās. Turpmāk pokemoni nomaļās vietās iznirs daudz biežāk (10%-15% biežāk). Tāpat tiks palielināts laiks, kādu virtuālais briesmonis uzturas vienā pieturas punktā. No 30 minūtēm šis laiks pieaugs līdz pat 60. Pokemonu faniem pilsētās šis uzlabojums būtiski neko nemainīs.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: papildinātā realitātePokemon GOspēles

Izsaki savu viedokli